A Hévízi Sportkör Labdarúgó Szakosztály utánpótlás képzési filozófiája:

 

„NEVELJÜNK FOCISTÁBÓL LABDARÚGÓT HÉVÍZEN!”

 

Labdarúgó szakosztályunk saját nevelésű játékos névsora, akik eljutottak a nemzeti bajnokságokba:


Nemzeti utánpótlás korosztályos válogatott játékosaink:

czafit richard szegleti gergely farkas balazs kiss bence
Czafit Richárd  Szegleti Gergely  Farkas Balázs  Kiss Bence
farkas daniel  nyiri vince    
Farkas Dániel  Nyíri Vince    

 

Nemzeti bajnokság I., II., III. osztályába eljutott játékosaink (2007.08.18-tól):

 

Név Csapat Osztály
Kiss Bence Szombathelyi Haladás NB I.
Király Ramóna  Nagykutas Női Labdarúgó SE NB I. 
Szegleti Gergely  ZTE FC NB II. 
Gubicza Gábor BFC Siófok NB II. 
Szántó Ákos ZTE FC NB II.
Dufka Dániel  ZTE FC  NB II.
Czafit Richárd Szombathelyi Haladás NB II.
Kovács Richárd Hévíz SK NB II.
Páli Norbert Hévíz SK NB II.
Páli Attila Hévíz SK NB II. 
Horváth Elemér Hévíz SK NB II.
Kovács Zsolt Hévíz SK NB II.
Farkas Balázs Győri ETO NB III.
Pápai Patrik Videoton FC  NB III. 
Baráth Martin  Andráshida LSC  NB III. 
Babati Tamás Hévíz SK NB III. 
Horváth Arnold Hévíz SK  NB III. 
Németh Szabolcs Hévíz SK NB III. 
Horváth Bence Hévíz SK  NB III. 
Vida Bence Hévíz SK NB III.
Fisli András Hévíz SK NB III. 
Herbály Gábor Hévíz SK NB III.
Horváth Máté Hévíz SK NB III.
Baráth Gábor Hévíz SK NB III.
Horváth Mihály Hévíz SK NB III.
Kónya Dávid Hévíz SK NB III.
Keszthelyi Péter Hévíz SK NB III.
Békési Márk Hévíz SK NB III.
Propszt István Hévíz SK NB III.
Szabó Ádám Hévíz SK NB III.
Horváth Milán Hévíz SK NB III.
Vasas Kristóf Hévíz SK NB III.
Nagy Olivér Hévíz SK NB III.
Dudar Konrád Hévíz SK NB III.
Vései Martin Hévíz SK NB III.
Kónya Kornél Hévíz SK NB III.
Csík Krisztián Hévíz SK NB III.
Belina Dávid Hévíz SK NB III.
Bolla László Hévíz SK NB III.
Szántó Ákos Hévíz SK NB III.
Tóth Gergő Ádám Hévíz SK NB III.
Giber Péter Hévíz SK NB III.
Damina Bence Hévíz SK NB III.
Kiglics Adrián Hévíz SK NB III.

 

Labdarúgó Akadémiára, Nemzeti bajnokság I., II. osztályú utánpótlás csapatba igazolt játékosaink
(2007.07.19-től):

 

Név Csapat Igazolás ideje
Dézsenyi Zsigmond Szőcs János Akadémia - ZTE 2017.02.14
Dominkó Joel  Szőcs János Akadémia - ZTE 2017.02.14
Gumhert András  Szőcs János Akadémia - ZTE 2017.02.14
Mörk Máté Vilmos  Szőcs János Akadémia - ZTE 2017.02.14
Mörk Milán Attila  Szőcs János Akadémia - ZTE 2017.02.14
Szindekovics Roland  Szőcs János Akadémia - ZTE 2017.02.14
Csapó Zsófia Szőcs János Akadémia - ZTE 2016.09.07
Varga Huba Levente Fehérvár FC 2016.08.31
Bödő Zoltán Szőcs János Akadémia - ZTE 2016.08.31
Bognár Martin Illés Akadémia - Szombathely 2016.08.16
Simon Botond Illés Akadémia - Szombathely 2016.08.16
Pődör Regő Szőcs János Akadémia - ZTE 2016.02.22
Gulyás Martin László Szőcs János Akadémia - ZTE 2015.09.24
Soós Dominik Szőcs János Akadémia - ZTE 2015.09.09
Dallos Máté FC Ajka 2015.08.28
Dallos Bálint FC Ajka 2015.08.26
Tóth Roland Botond Szőcs János Akadémia - ZTE 2015.08.19
Bogár Dominik József Szőcs János Akadémia - ZTE 2015.08.17
Orbán Balázs Ákos Szőcs János Akadémia - ZTE 2015.08.17
Lakatos Patrik Szőcs János Akadémia - ZTE 2015.02.23
Kiglics Adrián Szőcs János Akadémia - ZTE 2014.08.15
Péntek Botond Szőcs János Akadémia - ZTE 2014.08.15
Szi-Péter József Szőcs János Akadémia - ZTE 2014.08.15
Lendvai Ticiánó Szőcs János Akadémia - ZTE 2014.08.15
Acél Viktor Szőcs János Akadémia - ZTE 2014.08.15
Sebestyén Lóránt Illés Akadémia - Szombathely 2014.07.22
Nyíri Vince Illés Akadémia - Szombathely 2014.07.03
Horváth Krisztofer Szőcs János Akadémia - ZTE 2013.09.25
Leberzipf Thomas Szőcs János Akadémia - ZTE 2013.09.03
Lázár Soma Fehér Miklós Akadémia - Győr 2013.08.27
Lázár Zsombor Fehér Miklós Akadémia - Győr 2013.08.06
Kiss Bence Illés Akadémia - Szombathely 2013.07.29
Bontó Marcell Illés Akadémia - Szombathely 2013.07.15
Burai Erik Csaba Illés Akadémia - Szombathely 2013.07.15
Lázár Bence Fehér Miklós Akadémia - Győr 2013.02.12
Macher Dávid Szőcs János Akadémia - ZTE 2013.02.01
Nagy Richárd Puskás Akadémia 2013.01.30
Rédei Adrián Illés Akadémia - Szombathely 2012.08.16
Farkas Dániel Fehér Miklós Akadémia - Győr 2012.08.08
Vida Bence Illés Akadémia - Szombathely 2012.08.08
Lénárt Ádám Illés Akadémia - Szombathely 2012.08.07
Kocsis Patrik Szőcs János Akadémia - ZTE 2012.08.02
Lebeda Bence Illés Akadémia - Szombathely 2012.08.01
Farkas Balázs Fehér Miklós Akadémia - Győr 2012.02.20.
Bolla László Fehér Miklós Akadémia - Győr 2012.02.20
Dufka Dániel Szőcs János Akadémia - ZTE 2011.08.01
Király Ramóna Nagykutas Női Labdarúgó SE 2011.07.28
Tóth Gergő Ádám Vasas Kubala Akadémia 2011.02.10
Szegleti Gergely Szőcs János Akadémia - ZTE 2010.07.27
Baráth Martin Szőcs János Akadémia - ZTE 2008.07.25
Szántó Ákos Szőcs János Akadémia - ZTE 2008.07.25
Fekete Bence Szőcs János Akadémia - ZTE 2008.07.25
Kubicsek Máté Szőcs János Akadémia - ZTE 2008.07.25
Kubicsek Barna Szőcs János Akadémia - ZTE 2008.07.25
Kubicsek Sámuel Szőcs János Akadémia - ZTE 2008.07.25
Gubicza Gábor Fehér Miklós Akadémia - Győr 2008.07.21
Pápai Martin Sándor Károly Akadémia - MTK 2008.07.15
Nagy Olivér Illés Akadémia - Szombathely 2008.02.15
Matyi Benjámin Illés Akadémia - Szombathely 2007.09.28
Pápai Patrik Sándor Károly Akadémia - MTK 2007.08.16
Csík Tibor Szőcs János Akadémia - ZTE 2007.07.25
Czafit Richárd Illés Akadémia - Szombathely 2007.07.19